O mnie

Adwokat Natalia Sikorska

Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację Adwokacką odbywałam w Izbie Adwokackiej w Płocku, jednocześnie zdobywając doświadczenie zawodowe w Kancelarii Adwokackiej w Kutnie. Zostałam wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu adwokackiego.

NOWOCZESNOŚĆ

Aby wyjść naprzeciw potrzebom współczesnym klientom oferuję porady prawne on-line, a także zdalne sporządzenie pism procesowych i wniosków. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej sprawy.

PROFESJONALIZM

Fundamentalne zasady, na których oparta jest moja działalność, to profesjonalizm, rzetelność oraz fachowość we wszelkich przejawach i obszarach podejmowanych aktywności.

UCZCIWOŚĆ

Liczy się dla mnie przede wszystkim dobro klienta oraz osiągnięcie jasno zdefiniowanych celów. Dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy doskonale rozumiem potrzeby moich klientów.

Kompleksowa obsługa prawna

O kancelarii

Kancelaria Adwokat Natalii Sikorskiej oferuje Klientom dostęp do następujących usług prawniczych:

  • Udzielanie porad prawnych w formie pisemnej i ustnej
  • Sporządzanie analiz i opinii prawnych, projektów umów oraz innych dokumentów
  • Sporządzanie pism pozasądowych i procesowych
  • Prowadzenie negocjacji celem polubownego rozwiązania sporu
  • Prowadzenie spraw sądowych i reprezentacja przed sądami, organami egzekucyjnymi oraz organami administracji publicznej i samorządowej
  • Prowadzenie obsługi prawnej podmiotów gospodarczych
PRZEWIŃ W GÓRĘ